بهترین زمان برای تولید محتوای سایت
تیر ۵, ۱۳۹۵
محتوا در مدیریت دیتا
تیر ۸, ۱۳۹۵

اخبار محتوا | تاثیر محتوا بر سئو | تولید محتوا

تولیدکنندگان محتوا باید بدانند که چه مواردی در موضوع محتوا اهمیت یافته یا اهمیت خود را از دست داده است. برای بررسی روند و تغییرات محتوا در این کسب‌ و کار به منظور پیشرو بودن، اکنون بهترین زمان است. مدیر محتوا باید بداند با چه نوع طرح‌ها و روندهایی در بازاریابی محتوا سروکار خواهند داشت، نباید محتوایی تولید کنند که خوانده نمی‌شود.

همانطور که می دانید  تولید محتوا بسیار اهمیت پیدا کرده است و زمانی‌ که موضوعات پر اهمیت صنعت خود را بدانید، انرژی خود را به درستی صرف خواهید کرد. برخی از این موضوعات در سال ۲۰۱۵ اهمیت یافته‌اند و ممکن است در سال ۲۰۱۶ اهمیت داشته باشند یا اهمیت خود را از دست بدهند. برخی موضوعات جدید هستند و لازم است به دقت بررسی شوند. در ادامه به موضوعات محتوایی مهمی که در سال ۲۰۱۶ باید به آن توجه کنید، اشاره شده است.

 در سال ۲۰۱۶ محتوای موبایل سئو را تغییر خواهد داد بدون شک تلفن‌های هوشمند دیدگاه انسان‌ها به جهان و حتی طرز اندیشیدن انسان را تغییر داده‌اند. تعداد کاربران تلفن‌های هوشمند در هر دقیقه رو به افزایش است، بنابراین تولیدکنندگان محتوا باید بیشترین اهمیت را به تهیه محتوا برای خوانندگان موبایل قائل باشند . در گذشته، کاربران دسکتاپ‌ها و کامپیوترها بیشترین اهمیت را برای برنامه‌نویسان و توسعه دهندگان بازار داشتند؛ برنامه‌ها را طوری طراحی می‌کردند که نیازهای این کاربران برآورده شود، تا اینکه روند استفاده از دستگاه‌های موبایل همه چیز را تغییر داد.

دستگاه‌های موبایل وارد شدند، امروزه مردم ترجیح می‌دهند که کارهای روزمره خود مانند چک کردن و فعالیت در رسانه‌های اجتماعی، برقراری ارتباط با دیگران و دسترسی به اخبار و سرگرمی را با استفاده از دستگاه‌های موبایل خود انجام دهند و از آنجا که افزایش غیرقابل انکاری در تعداد کاربران گوشی‌های موبایل در حال وقوع است، احتمالا قوی‌ترین روند سال ۲۰۱۶ مربوط به آن است که تولیدکنندگان محتوا، مطالب خود را متناسب با قالب و حوصله کاربران و متناسب تلفن‌های همراه تنظیم کنند.

سئو دررسانه‌های اجتماعی، تغییر اساسی در آنچه که محدود به سئو و بهبود رتبه در تمام آنچه که رسانه‌های اجتماعی ارائه می‌کنند می‌شد. بسیاری از این کاربران موبایل دیگر از موتورهای جست‌وجو استفاده نمی‌کنند. مصرف‌کنندگان بیشتر به اطلاعاتی که از نظر بصری غنی باشد علاقه‌مند شده‌اند، بنابراین ترجیح می‌دهند جست‌وجوهایشان را در رسانه‌های اجتماعی انجام دهند. حتی ترجیح می‌دهند از محتواهای ترکیبی مانند اینفوگرافیک‌ها استفاده کنند.

محتوای تلگرام همچنان برتر است،اگرچه در توییتر محتواهای کوتاه‌تری تولید می‌شود و کاربران آن ممکن است قدرت زیادی در تعیین نحوه تولید محتوا در سال ۲۰۱۶ داشته باشند، اما امروزه تلگرام با توجه به دسترسی راحت‌تر بیشتر مورد علاقه افراد جامعه قرار گرفته است. فارغ از پیر یا جوان بودن مصرف کنندگان هدف شما، بهتر است محتواهایی را برای تلگرام تولید کنید که بتوانند از آن استفاده کنند.

اهمیت محتوای رسانه‌های اجتماعی جدید، مدیران محتوا باید اهمیت این موضوع را درک کنند که باید برای رسانه‌های اجتماعی متنوع محتوای اختصاصی تولید کنند. اگرچه این سایت‌ها به محتوا احتیاج دارند، اما محتوای همه آنها طولانی یا در قالب بلاگ نیست. تولیدکنندگان محتوا همچنین باید درک کنند که محتوا در قالب‌های متنوعی ارائه می‌شود و اینکه یک عکس بسیار جذاب هم ممکن است با محتوا همراه باشد. برای رسیدن به نتیجه مطلوب، فرصت‌های تبلیغات در این رسانه‌های اجتماعی باید به خوبی استفاده شوند.

گزینه‌های انتشار محتوای جدید را جستجو کنید، اگرچه ممکن است سایت‌های انتشار مقاله بسیاری با اسامی مختلف وجود داشته باشد، اما امسال هم گزینه‌های انتشار محتوای جدیدی به آنها اضافه خواهد شد. امسال فیسبوک یک فرم انتشار فوری مقاله را راه‌اندازی خواهد کرد که در پائیز امسال کاملا قابل استفاده خواهد بود. این امکانات برای کسانی که به صورت آنلاین به انتشار و بازاریابی محتوا می‌پردازند واقعا جالب است.

 تولید محتوا بخش مهمی از سئو، بوده و هست. تمام آنچه که باید بدانید آن است که چه محتوایی تولید کنید که متناسب با هر دوره زمانی بوده، صحیح باشد و ارزش خواندن را داشته باشد.

منبع: اخبار رسمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهار =