فروشگاه ساز رایگان ووکامرس
مزایای استفاده از ووکامرس در طراحی سایت
دی ۹, ۱۳۹۴
چگالی کلمات کلیدی در تولید محتوا چگونه باید باشد؟
دی ۲۳, ۱۳۹۴

تولید محتوای سایت

تولید محتوا | محتوای سایت

در دنیای ارتباطات کنونی صاحبان کسب و کار اقدام به راه اندازی وبسایت کرده و پس از گذشت اندک زمانی ابراز نارضایتی و ناکارآمدی از سایت خود می کنند. چه باید کرد آیا سایت طراحی شده به اندازه کافی از لحاظ فنی قوی نیست ؟ آیا مشتریان هنوز به فضای مجازی به اندازه کافی اطمینان ندارند؟

علت اصلی اکثر نارضایتی صاحبان سایتها و حتی کاربران فضای مجازی محتوای ضعیف و نا مناسب این گونه سایت ها می باشد.

از مهمترین دغدغه های نویسندگان سایت ها ارائه مطالب کاربردی و جدید است به گونه ای که مطلب نوشته شده باعث بالا رفتن بازیدید سایت و ارزش کیفی آن باشد و در نهایت منجر به جذب مخاطبین وفادار و رونق کسب و کار خود شوند. اصل مهم و حیاتی برای دیده شدن ، متفاوت بودن است یک راه ایجاد تفاوت در اینترنت ارائه محتوای تخصصی و ارزشمند می باشد. از سرمایه گذاری روی محتوای سایت خود غافل نشوید. محتوای جدیدی بنویسید که سایتی از آن استفاده نکرده است .

از کجا باید شروع کرد ؟

اطلاعات به دست آوردید: در مورد موضوع مورد نظر تحقیق و نظر سنجی های میدانی به راه بیاندازید بعد از انجام یک تحقیق شما محتوای مناسبی برای نوشته های خود خواهید داشت .

از نوشته های خارجی کمک بگیرید: مطمئن باشید در این صورت شما یک متن کاملا جدید برای سایت خود در بین سایت های ایرانی خواهید داشت. در صورتی که تسلط کافی به زبان های خارجی ندارید می توانید از یک مترجم کمک بگیرید و بهد از ترجمه متون ار بومی سازی کنید و مطابق با ذائقه کاربرانتان تنظیم کنید.

بهره گیری از عکس و فیلم: فایلهای صوتی و تصویری حاوی ایده های ناب و تازه ای هستند کافی است بیشتر دقت کنید و در جای مناسب از آنها استفاده کنید. قطعا اگر این محتوای صوتی و تصویری در جای درست استفاده شود، تاثیرگذاری دوچندانی بر مخاطب خواهد داشت.

به زمینه کاری خود تسلط صد در صد پیدا کنید: در صورتی که شما کالایی برای تولید داشته باشید حتما مواردی برای ارائه و صحبت در آن زمینه برای مشتریان خود خواهید داشت. تولید محتوای سایتتان را به عهده بگیرید. مخاطبین شما کیفیت محصولات و متون کاربردی سایت شما را هرگز فراموش نخواهند کرد. بعد از مدتی شاید اصلا راجع به ظاهر سایت شما صحبت نکنند. پس بیشتر روی محتوا تمرکز کنید.

رایگان آموزش دهید: قرار دادن مطالب آموزشی از دیگر راههای جذب مخاطب است. در این زمینه بیشتر از موارد جدید و مورد نیاز کاربرانتان استفاده کنید. زمانی که شما به طور رایگان اطلاعات مفید در اختیار مخاطبانتان قرار می دهید به نوعی تخصص و تجربه خود را به آنها ثابت می کنید و اعتماد آنان را به مرور جذب خواهید نمود.

از محتوای مفید و کاربردی دیگران با رعایت قوانین سئو بهره ببرید: با استفاده از ویرایش و روش ترکیبی کپی به همراه ویرایش از متن های موجود در سایت های مجازی برای تولید متنی متفاوت برای سایت خود بهره ببرید. این کار علاوه بر اینکه از کم هزینه ترین و سریع ترین روش های تولید محتوا می باشد، موجب می شود که امکان استفاده از مطالب مفید سایر سایتها را داشته باشید بدون آنکه مستقیما کپی کرده باشید!

محتوای سایت خود را برون سپاری کنید: از بروزرسانی مرتب محتوای سایت خود غافل نشوید، بروزرسانی های برنامه ریزی شده و منظم نقش بسزایی در جذب و اعتماد مخاطبین دارد. در نهایت در صورتی که زمان کافی یا تخصص لازم جهت تولید محتوا  برای سایت خود را ندارید تامین محتوای سایت را به یک گروه متخصص بسپارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + نوزده =