اینفوگرافیک
آبان ۳, ۱۳۹۴
طراحی سایت
آبان ۱۹, ۱۳۹۴

مشاوره سئو | مشاور سئو سایت | مشاوره رایگان سئو

سئو، به بهینه سازی وبسایت در جهت ارتقاء رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو گفته می شود. برخی از سایتهایی که تازه راه اندازی شده اند، همواره با مشکل رتبه سایت مواجهه هستند. یکی از دغدغه مدیران این سایتها قرار گرفتن وب سایت در صفحه اول،دوم و سوم جستجوها می‎‎باشد. برای افزایش رتبه سایت می‎‎توان از خدمات مشاوره سئو که توسط متخصصان این حوزه ارائه می‎‎گردد، بهره مند شد. این خدمات عبارتند از:

استراتژی توسعه سئو

برای این کار ابتدا باید مطمئن شوید که شما چه چیزی را نیاز دارد. شرکتهای مشاوره سئو با بررسی سایت شما، می‎‎توانند تمام آنچه را که مانع از توسعه سئوی سایت شده را شناسایی و در مدت زمانی مشخص، عوامل رفع آن را فراهم نمایند.

دستورالعمل‏های پیاده سازی

یک مدیر سایت معمولی شاید بتواند مواردی که مانع از ارتقا رتبه سایت می‎‎شوند را شناسایی کند اما در نهایت ممکن است دستورالعمل پیاده سازی برخی از کاراکترهایی که سئوی سایت را افزایش می‎‎دهند را نتواند به شکل اختصاصی پیاده سازی نماید. در این زمینه می‎‎توان با کمک متخصصین سئوی سایت از موقعیتهای دشوار فنی عبور کرد.

مشاوره سئو

تجزیه و تحلیل وب سایت

با توجه به اینکه امروز صنعت بازاریابی اشباع شده است و در هر گوشه ای از موتورهای جستجو که نگاه می‎‎کنیم، با وب سایتهایی مواجهه می‎‎شویم که خود را صاحب نظر در حوزه سئوی سایت می‎‎دانند، تفاوت قائل شدن میان این وب سایت‏ها‎ و برتر دانستن آنها، تنها از طریق توانایی در تجزیه و تحلیل وب سایت صورت می‎‎گیرد. به عبارت دیگر، چنانچه یک وب سایت بتواند با استفاده از نرم افزارهای تخصصی، بهترین ابزار را برای یک استراتژی ارتقا رتبه در پیش بگیرد، موفق تر عمل کرده است.

ممیزی سئو

با ممیزی که توسط خدمات مشاوره سئو صورت می‎‎گیرد، یک تجزیه و تحلیل عمیق از وب سایت صورت می‎‎گیرد که از این طریق تلاش برای بهینه سازی صفحات سایت، ثمر بخش می‎‎گردد. هیچ گاه دو سایت به شکل یکسان عمل نمی کنند بنابراین با این حساب که بتوان سایت خود را شبیه به یک سایت معتبر نمود و از این طریق رتبه آن را بالا برد، کارساز نخواهد بود. هر سایتی قوانین منحصر به فرد خود را دارد که از طریق مشاوره سئو می‎تواند نیازهای یک سایت را تشخیص داد.

تجزیه و تحلیل کلید واژه ‏ها

یکی از کارهای خسته کننده در بازاریابی اینترنتی، بررسی کلید واژه ‏ها‎ می‎‎باشد که تاثیر زیادی نیز بر سئوی سایت بر جای می‎‎گذارد. اگر به دلیل مشغله کاری نمی توانید کلید واژه ‏ها‎ی صفحات سایت را بررسی کنید و یا این کار برای شما مشکل است می‎‎توانید آن را به تیم مشاوره سئو واگذار نمایید. این تجزیه و تحلیل از Wordtracker نیز فراتر رفته و با دنبال کردن رفتار کاربران در موتورهای جستجو، بهترین کلمات کلیدی برای ارتقای سایت، گزینش می‎‎شوند.

تجزیه و تحلیل رقابتی

گاهی دانستن اینکه رقبای شما در چه وضعیتی قرار دارند، برای شما جای سوال دارد. دانستن این کار به سهولت درج یک محتوا صورت می‎‎گیرد به شرط آنکه توسط متخصصین این حوزه انجام شود. افرادی که در حوزه سئو به مشاوره می‎‎پردازند، با تمامی اصول و تکنیک‏ها‎ی آنالیز رقبا آشنایی کافی داشته و می‎‎توانند ضمن بررسی موقعیت و شرایط آنها، آینده کاری شما را نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند.

بررسی ساختار لینک‏ها

در صورتی که لینکهایی که روانه صفحات وب سایت می‎‎شوند، به درستی انجام نشده باشد، نه تنها نمی توانند رتبه سایت را ارتقا دهند که گاهی نیز سایت را به زیر می‎‎کشند. یکی دیگر از خدمات مشاوره سئو، بررسی لینک‏ها‎ی قدیمی تری که وارد صفحات شده، می‎باشد. استفاده از یک استراتژی برای پیوند لینک‏ها‎ی جدید در مرحله بعد قرار می‎‎گیرد. تشخیص اینکه از چه لینک‏ها‎یی باید استفاده شود و کدام لینکهای پیوند شده سایت، باید کنار گذاشته شوند در تخصص تیم مشاوره سئو می‎‎باشد.

راهنمایی برای طراحی مجدد سایت

گاهی رتبه پایین سایت موجب می‎‎شود که مدیران سایت از آن دلسرد شده و امید خود را برای ارتقا رتبه سایت از دست بدهند. در حالی که می‎‎توان از طریق طراحی مجدد سایت، رتبه آن را بالا برد. برای طراحی مجدد نیازمند بکارگیری اصول و استراتژی‎هایی هستیم که می‎‎تواند به واسطه یک تیم متخصص صورت گیرد. طراحی مجدد سایت نسبت به طراحی اولیه، نیاز به دقت بیشتری دارد و اشتباه در آن به معنا هدر رفتن سرمایه و انرژی است که با واگذاری آن به افراد متخصص، و در مرحله بعد تولید محتوای سایت مفید می توان از این کار جلوگیری نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =